Mirë se vini Me kënaqësi ju mirëpresim në Hotel Magra Austria

0
Years of Experience
INN & SUITES

Welcome to Hotel Magra Austria

• Hotel Magra Austria në Boge, Kosovë, është destinacioni perfekt për ata që duan të ndjehen afër natyrës dhe të relaksohen në këtë zonë malore idilike. Me pamje panoramike të përbindshme të Alpeve, ju mund të shijoni aktivitete të ndryshme të ajrit të freskët, siç janë vrapimi, ecja në mal dhe biciklizmi. Dhomat dhe suite-t tona janë të arreduara me stilin e Alpeve dhe pajisjet moderne, duke ju siguruar komoditetin e nevojshëm. Gëzoni ushqimin e freskët lokal dhe relaksohuni në spa-në tonë të avancuar. Lejoni që të bëjmë qëndrimin tuaj në hotelin tonë një kujtim te paharrueshëm."

MAIN MAIL

info@hotelmagra.com

STAY TUNED
Rezervoni Tani
Direct Call +38349560560
ACCOMMODATIONS

All Rooms

Restoranti i Hotel Magra ofron një eksperiencë gastronomike të jashtëzakonshme për mysafirët e tij. Me një mjedis të bukur dhe të komod, restoranti ofron një pamje të mrekullueshme të natyrës së bukur të malit të Rugovës.

Private Suite

1 Guests

23 ft

Deluxe Room

5 Guests

56 ft

Family Room

5 Guests

67 ft

FACILITIES & MORE

All Services

Restoranti i Hotel Magra ofron një eksperiencë gastronomike të jashtëzakonshme për mysafirët e tij. Me një mjedis të bukur dhe të komod, restoranti ofron një pamje të mrekullueshme të natyrës së bukur të malit të Rugovës.

ROOM CLEANING

150 $ / month

FUL LAUNDRY

180 $ / month

MEALS INCLUDED

165 $ / month

01

SPA & MASSAGES

Etiam diam arcu, semper at interdum id, ultricies quis ipsum. Duis laoreet ante feugiat,

02

ROOM SERVICE

Etiam diam arcu, semper at interdum id, ultricies quis ipsum. Duis laoreet ante feugiat,

03

IRONING & LAUNDRY

Etiam diam arcu, semper at interdum id, ultricies quis ipsum. Duis laoreet ante feugiat,

04

CLEANING ROOM

Etiam diam arcu, semper at interdum id, ultricies quis ipsum. Duis laoreet ante feugiat,

MEALS INCLUDED
0
SEATS
INN HOTEL

Single Room

150 $ / night

SMART KEY
BREAKFAST
NO SMOKING
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
CUSTOMER
SURROUNDINGS

The Places Around

Beauty & Spa

Quisque vitae posuere libero. Phasellus feugiat erat sit amet dui

City Tours

Quisque vitae posuere libero. Phasellus feugiat erat sit amet lorem ipsum dolor

Lunch & Dinner

Quisque vitae posuere libero. Phasellus feugiat erat sit amet dui

Vestibulum eget mauris sodales, ultrices erat non, ornare felis. Nam ut odio vestibulum, tempor purus sit amet, imperdiet.

STAY TUNED

Hotel News

Quisque vitae posuere libero. Phasellus feugiat erat sit amet dui condimentum imperdiet. Ut at libero nec ligula fringilla dictum sit amet id dui. Integer gravida dolor elit, sit amet vestibulum mi elementum eget.

Suites

24h Reception

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, risus ac hendrerit consectetur, elit nisl luctus est.

malib1-admin

0 Comments

Suites

Room Service

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, risus ac hendrerit consectetur, elit nisl luctus est.

malib1-admin

0 Comments

Suites

Daily Sanitization

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, risus ac hendrerit consectetur, elit nisl luctus est.

malib1-admin

0 Comments

Subscribe to our Newsletter
Get the 50% off

Error: Contact form not found.

Hurry up! it's the BEST PRICE !